Biz Kimiz?

Lojistik Sektöründe 30 Yılı Aşkın Tecrübe ile 2018 Yılında İstanbul’da Kurulmuş, Taşıma İşleri Organizatörü (TIO) Belgeli Bir Lojistik Forwarder Şirketiyiz.

Firmamızın amiral gemisi Karayolu ve Ekspress Minivan servisi olsa da Denizyolu, Havayolu, Multimodal Taşımacılık, Depolama, Gümrükleme ve Danışmanlık Hizmetleri de Vermekteyiz.

Firma Olarak Prensibimiz; Belli Alan ve Bölgelerde Uzmanlık Dahilinde Müşterilerimize Servis Sağlamaktır. Bundan Dolayı Servis Verdiğimiz Ülkeleri KARAYOLUNDA Balkan Ülkeleri ve Doğu Avrupa; Ekspres Minivan Taşımacılığında Tüm Avrupa; Denizyolunda, Avrupa, Ortadoğu, Uzak Doğu, Kuzey Avrupa ; Havayolunda Uluslararası Kargo Kabul Eden Tüm Havalimanları, Multi-Modal Taşımacılıkta ise Hollanda, Belçika, Almanya’nın Batısı, Kuzey İtalya olarak Belirlemiş Durumdayız.

Uzman Olduğumuz Sektörler; Gıda Ambalaj Sektörü, Temizlik Ürünleri Sektörü, İnşaat Sektörü, Tekstil Sektörü, Makine ve Yedek Parça Sektörü, Otomotiv Sektörleridir. Referanslarımız arasında Türkiye’nin İlk 500 ihracatçı firmalarının arasında bir çok müşterimiz yer almaktadır.

Tüm Taşımalarımız, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 01 Temmuz 2019 Tarihinden İtibaren Yürürlüğe Giren Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yönetmeliği Kapsamında Düzenlenen Taşıma İşleri Organizatörlüğü (TİO) Belgesi ve Freight Forwerder Liability (FFL) Sigortası ile Organize Edilmektedir.

Şirketimizde İngilizce, Bulgarca, Romence, Sırpça İletişim Sağlanabilmektedir.